Jóban rosszban 2019 02 27

A térdízületi porc (meniscus) szakadása ritkább jelenség és többnyire akkor történik, amikor a térd elcsavarodik mozgás közben. Mivel az idősödéssel egyre gyengül a porc, ez akár a hétközna...

Ezen kívül csak és kizárólag a Tippmixpron van kötéstiltás, vagyis jó pár eseményre csak úgy fogadhatunk, ha minimum még egy másikat választunk mellé. 0 A Tippmix élő fogadásait egy külön fül alatt találjuk, amit...

Ha a sorrend nem dönthető el, akkor a következő pontok alapján állapítják meg a sorrendet: jobb gólkülönbség az összes csoportmérkőzésen több szerzett gól az összes csoportmérkőzés...

Egyik ámulatból a másikba esik a New Yorker magazin riportere: itt egy szovjet emlékmű, ott egy Horthy-szobor, amott egy német megszállási sas, imitt egy amerikai tábornok. Ugyan az...

Ha oldott, produktív a köhögés, hagyjuk abba adását. Homeopátiás tallózó a köhögés differenciált kezelésére: Bryonia - a köhögés száraz, fájdalmas, szúró, a beteg hidegre szomjazik, mellő...

A bevételtől számított 1-2 órán belül egészségügyi szakember gyomormosást alkalmazhat. Ajánlatos a keringési rendszert (vérnyomást, pulzust) folyamatosan ellenőrizni. Ha elfelejtette bevenni gyó...

Okmányirodák - Budapest - V. kerület (Belváros-Lipótváros) Budapest 5. kerületi okmányirodák listája. Kattintson a listában a keresett 5. kerületi okmányiroda címére további információkért és a hely megtekintéséhez térképen. Cím:...

1987-ben, Warhol halála után Reed és John Cale kibékültek, és megcsinálták a Songs for Drella című albumot. 1990-ben elvált Moralestől és nem sokkal később Laurie Andersonnal kezdett viszonyt, akivel 2008-ban házasodtak össze. Pár id...

Áthidaló kölcsön Az OTP Lakástakarék Zrt. 2019. 05. 08-tól az Áthidaló Kölcsön forgalmazását újraindítja, kizárólag a 2018. 10. 16-ig kötött lakástakarék szerződésekre vonatkozóan. OTP Lakástakarék Át...

magas vérnyomás vese Fiatal felnőttkorban nem ritka a vese heveny gyulladása, amely boka ­vagy szemhéjdagadással, vérnyomás-emelkedéssel, hőemelkedéssel, eset­leg ízületi panaszokkal jár. Ennél sokkal...

1955-ben egy maroknyi csapat Neogrády László tanár vezetésével, a Megyeri úti általános iskola szakköreként kezdett hozzá Újpest helytörténeti emlékeinek gyűjtéséhez. A lelkes kis társaság...

Időről időre mindenkinek lehet izomláza, például intenzív testmozgás után. Ha viszont túl gyakran, tartósan vagy látszólag ok nélkül tapasztal izomfájdalmakat vagy ízületi panaszokat, érdemes kideríteni azok kiváltó okát. A...

A sávalapot először ki kell tűzni, majd kiásni, végül a betont az alapárokba kell csömöszölni. A kitűzés pontosságára nagy gondot kel fordítani, hiszen ha elméretezzük, akkor a faház f...